top of page
Welding_edited.jpg

         olarak bizler;

17 yıllık deneyimimizle ve fabrikalarda milyonlarca adet üretilip, toplumun büyük kısmına dağıtılan kısa ömürlü mobilyalardan farklı seçkin ürünlere olan talebi karşılamak amacıyla çıktığımız bu yolda; kendinizi mutlu hissedeceğiniz olağanüstü tasarımlara imza atıyoruz.

 

Siz hayal edin biz yapalım...

Tamamen isteklerinize ve zevklerinize uygun, özel tasarım dış cephe mobilyaları konusunda uzman kadromuzla kaliteli çözümler sunmaktayız.

VALENS_SUNUM-03.png

 Otel, Cafe, Bar, Restaurant, Villa, Köşk, Yalı vb. projelerimiz ile seçkin müşterilerimiz için iç mimari, tasarım, proje ve uygulama alanlarında hizmet vermekteyiz.

 Bahçe mobilyaları üretmek bizim için bir tutkudur. Tüm mobilyalarımız sınıflarındaki en kaliteli alüminyumdan üretilmektedir. Yine sınıfındaki en kaliteli ithal kumaşla yapılan döşemelerimiz, UV dayanıklılığı ve yüksek kaliteli rattan örgülerle ve birinci sınıf işçilikle siz seçkin müşterilerimize sunulmaktadır.

 Ayrıca özel üretimimizin yanı sıra dünyaca ünlü bahçe mobilyaları markalarını da Valens Garden markası ile birlikte aynı çatı altında seçkin müşterilerimize ulaştırıyoruz...

bottom of page